הוצאה לפועל

ההתנהלות מול לשכות ההוצאה לפועל חייבת להיעשות באופן מושכל ובליווי משפטי הולם. במידה והינך מתעתד לפנות או מתמודד עם ההוצאה לפועל, משרד עורכי הדין ברק ביאנקו ילווה בערכאות ובהליכים השונים.

 

פתיחת תיקים

אדם הפונה להוצאה לפועל נדרש תחילה כל לפתוח תיק במערכת. ניתן לעשות זאת באופן עצמאי, אך מכיוון שההליך כרוך בבירוקרטיה מורכבת ישנו יתרון בפנייה דרך עורך דין בעל ניסיון בתחום.

 

בקשה לביצוע שטר/ תובענה לסכום קצוב

עד גובה מסוים, ניתן להגיש בקשה לביצוע שטר חוב ישירות דרך ההוצאה לפועל. משרדנו יבדוק האם יש באפשרותך לבצע בקשה כזו, ובמידה וכן יגיש אותה עבורך.

 

בקשת התנגדות לביצוע שטר/תובענה

במקרה שהוגשה נגדך בקשה לביצוע שטר חוב, ניתן להגיש התנגדות לבקשה. ככל ההליכים הקשורים בהוצאה לפועל, גם הגשת התנגדות לבקשה לביצוע שטר חוב כרוכה בבירוקרטיה מורכבת. אנו נלווה, נייעץ ונדריך אותך בתהליך.

 

איחוד תיקים

במקרה שבו נפתחו נגד אדם כמה תיקים בהוצאה לפועל, באפשרותו לבקש איחוד תיקים. חשוב לדעת כי איחוד תיקים מקל על החייב אך גם מטיל עליו הגבלות, לכן כדאי להיעזר בעורך דין בקיא ומנוסה.

 

לסיכום

בין אם כחייב או כזוכה, ההתנהלות מול מערכת ההוצאה לפועל סבוכה ומורכבת. כאשר מדובר בעתידך הכלכלי, פנייה לעורך דין שתחום עיסוקו בתחום ההוצאה לפועל  וידע נרחב בפיננסים היא הדבר הנכון לעשות.

יצירת קשר מהירה

או התקשרו אלינו:
03-6242118

ad image