משפט אזרחי-מסחרי

המשפט האזרחי הוא שם כולל למספר ענפים משפטיים, המסדירים את מערכות היחסים שבין הפרטים (בני אדם או חברות) לבין עצמם. המשפט האזרחי מסדיר את הזכויות ברכוש (דיני קניין), עוסק בהתחייבויות רצוניות ולא רצוניות בין פרטים (דיני חוזים ודיני נזיקין) ובמערכת היחסים בתוך התא המשפחתי (דיני משפחה). למשפט האזרחי תפקיד חשוב בעיצוב יחסי הגומלין שמתקיימים בתוך חברה אנושית, הן כדי להבטיח מערכת חברתית יציבה והן כדי לאפשר שגשוג וצמיחה חברתית וכלכלית.

המשרד במובנו הפרקטי מאבחן ומיישם את המקרים המובאים בדגש על המשפט האזרחי-מסחרי  ותר אחרי הפתרון היעיל ביותר שיביא את התוצאה הטובה ביותר בנסיבות הקיימות. להעצים את החוזקות בתיק מצד אחד ולמתן את החולשות בתיק. כאמור כל אלה לאחר בחינת כל האפשרויות המשפטיות האפשריות, אמידת הסיכויים והסיכונים במקרה הנדון והכל במקצועיות הראויה והיחס הראוי ללקוח.

כך הם פני הדברים בתביעה אזרחית "רגילה" קודם למתן פס"ד כך גם לאחרי מתן פס"ד מטעם בית המשפט והתמודדות עבור הלקוח ברשות האכיפה  והגביה – הוצאה לפועל מטעם הזוכה או החייב. כל מקרה לגופו.

 

תיקונים בהוצל"פ

ההתנהלות מול לשכות ההוצאה לפועל חייבת להיעשות באופן מושכל ובליווי משפטי הולם. במידה והינך מתעתד לפנות או להתמודד עם ההוצאה לפועל, משרד עורכי הדין ברק ביאנקו ילווה אותך בערכאות ובהליכים השונים.

 

פתיחת תיקים

אדם הפונה להוצאה לפועל נדרש תחילה לפתוח תיק במערכת ההוצאה לפועל. עניין די מורכב ואפילו מתיש. ניתן לעשות זאת באופן עצמאי, אך מכיוון שההליך כרוך בבירוקרטיה מורכבת ישנו יתרון בפנייה דרך עורך דין בעל ניסיון בתחום וזהו עיסוקו.

 

בקשה לביצוע שטר/ תובענה לסכום קצוב

ניתן להגיש בקשה לביצוע שטר חוב ישירות דרך ההוצאה לפועל. משרדנו יבדוק האם יש באפשרותך לבצע בקשה כזו, ובמידה וכן יגיש אותה עבורך.

 

בקשת התנגדות לביצוע שטר/תובענה

במקרה שהוגשה נגדך בקשה לביצוע שטר חוב, ניתן להגיש התנגדות לבקשה. ככל ההליכים הקשורים בהוצאה לפועל, גם הגשת התנגדות לבקשה לביצוע שטר חוב כרוכה בבירוקרטיה מורכבת. אנו נלווה, נייעץ ונדריך אותך בתהליך.

 

איחוד תיקים

במקרה שבו נפתחו נגד אדם כמה תיקים בהוצאה לפועל, באפשרותו לבקש איחוד תיקים. חשוב לדעת כי איחוד תיקים מקל על החייב אך גם מטיל עליו הגבלות, לכן כדאי להיעזר בעורך דין בקיא ומנוסה.

 

לסיכום

בין אם כחייב או כזוכה, ההתנהלות מול מערכת ההוצאה לפועל סבוכה ומורכבת. כאשר מדובר בעתידך הכלכלי, פנייה לעורך דין שתחום עיסוקו בתחום ההוצאה לפועל  וידע נרחב בפיננסים היא הדבר הנכון לעשות.

יצירת קשר מהירה

או התקשרו אלינו:
03-6242118

ad image